Serdecznie zapraszamy Państwa do spędzenia niezapomnianych chwil w naszym obiekcie, zwiedzanie urokliwych zakątków przyrodniczych naszej gminy oraz korzystanie z wszelkich jej atrakcji.

 

BAR  POKUSA
Mielno, Ul. Lechitów 1
Tel. 690 326 447
(Za rondem 100 m po prawej stronie w stronę centrum)
Zapraszamy na świeże posiłki kuchni domowej do naszego baru


 

 

Gmina Mielno zajmuje obszar 63 km kwadratowych, położona jest w środkowej części Wybrzeża Morza Bałtyckiego na pobrzeżu Słowińskim, w odległości 6 km na północ od Koszalina. Północną granicę gminy stanowi brzeg Morza Bałtyckiego o długości 25 km. Sąsiadujące miejscowości Mielna to: Unieście 2 km, Mielenko 3 km, Chłopy 5 km, Sarbinowo 7 km, Gąski 10 km.

Kościół gotycki z XV wieku - Znajduje się przy ul. Kościelnej 11, ok. kilometra na zachód od centrum Mielna. Stoi na niewielkim wzniesieniu. Wcześniej samo wzgórze było przypuszczalnie pogańskim miejscem kultowym. Wskazują na to znalezione w pobliżu Kościoła urny z popiołami. Kościół pochodzi z XV wieku, wieża z XVI wieku. Kilkakrotnie był przebudowywany, jednak zachował gotycki styl. Jest murowany z cegły i kamienia polnego. W zewnętrznych murach kościoła dość liczne kamienie, nieco obrobione, przedstawiające lub przypominające postacie ludzkie. Kościół posiada ciekawe witraże. Obok kościoła znajduje się Figura Jezusa Chrystusa i Figura Matki Boskiej

O pensjonacie     Cennik     Galeria     Gastronomia     Rezerwacja online    Kontakt 
Willa Pokusa wszystkie prawa zastrzeżone Ptojekt i rezalizacja TARO Systems