Serdecznie zapraszamy Państwa do spędzenia niezapomnianych chwil w naszym obiekcie, zwiedzanie urokliwych zakątków przyrodniczych naszej gminy oraz korzystanie z wszelkich jej atrakcji.

 

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. In justo turpis, fermentum quis semper ut, volutpat at magna.


Imię i nazwisko:  
Adres:  
Kod:  
Miasto:  
E-mail:  
Telefon:  
     
Data przyjazdu:  
Data wyjazdu:  
Ilość osób:  
Uwagi:  
   

 

 

Gmina Mielno zajmuje obszar 63 km kwadratowych, położona jest w środkowej części Wybrzeża Morza Bałtyckiego na pobrzeżu Słowińskim, w odległości 6 km na północ od Koszalina.

Północną granicę gminy stanowi brzeg Morza Bałtyckiego o długości 25 km. Sąsiadujące miejscowości Mielna to: Unieście 2 km, Mielenko 3 km, Chłopy 5 km, Sarbinowo 7 km, Gąski 10 km.

O odległej historii tego miejsca świadczą pensjonaty z końca XIX wieku i z początku XX wieku, które zachowały się w swej świetności do dziś. Budowle te możemy dziś zobaczyć w centrum Mielna, mieszczą się przy ulicach 1 Maja, Kościuszki, Chrobrego.

Mielno jako uzdrowisko, posiada bogatą ofertę rozrywkową: począwszy od koncertów na świeżym powietrzu, po rejsy stateczkiem na jeziorze Jamno oraz lecznicze gorące kąpiele. Nie brakuje tu dyskotek, pubów, kawiarni oraz licznych punktów gastronomicznych.
Miejsca noclegowe to przede wszystkim pensjonaty i kwatery prywatne oferujące wszystkie standardy, dostosowane do wszystkich wymagań wczasowiczów.W historii tego regionu można znaleźć informacje o tym że w XV wieku w Unieściu istniał ważny port morski, do którego statki przywoziły towary przeznaczone dla Koszalina.

ZAPRASZAMY !

O pensjonacie     Cennik     Galeria     Gastronomia     Rezerwacja online    Kontakt 
Willa Pokusa wszystkie prawa zastrzeżone Ptojekt i rezalizacja TARO Systems